ثبت فعالیتها و بارگذاری مستندات بنیاد ملی نخبگان

به اطلاع طلاب مستعد برتری که در “طرح شهید وزوایی” بنیاد ملی نخبگان (پشتیبانی از فعالیت‌های مستعدین برتر حوزوی در سال تحصیلی ۱۴۰۰ ـ ۱۴۰۱) شرکت کرده و نسبت به ثبت فعالیت‌های چهار ساله خود اقدام نمودند، می‌رساند بنیاد ملی نخبگان افرادی را که در هر یک از مراکز حوزوی دارای بالاترین امتیاز بوده‌اند ، تعیین نموده است. به مشمولین این طرح، پیامکی حاوی “لینک سامانه” به همراه “نام کاربری” و “رمز عبور” ارسال شده است.
این عزیزان حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۶/۴ فرصت دارند با مراجعه به آدرس https://monh.ir نسبت به ثبت و بارگذاری فعالیت‌های انجام شده از تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱ تا ۱۴۰۱/۶/۳۱ اقدام نمایند.
تذکرات:

  1. از طلاب مستعد برتر انتظار دارد شیوه‌نامه و راهنمای ثبت فعالیت‌ها را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت اقدام کنند.
  2. با توجه به طولانی شدن اجرای مراحل قبل، و تأخیر از زمانبندی صورت گرفته و عدم تمدید مهلت مذکور، تاکید می‌شود در فرصت اعلام شده، اقدام به ثبت فعالیت و بارگذاری مستندات نموده و آن را به روزها و ساعات پایانی مهلت مقرر، موکول ننمایند.
  3. مطابق مراحل گذشته، وبینارهایی جهت راهنمایی و توجیه عزیزان برگزار خواهد شد.
  4. با توجه به ایام تبلیغی دهه اول محرم و تعطیلی برخی مراکز حوزوی تا پایان ۴ شهریور به طلاب گرامی برای ثبت فعالیت فرصت داده شده است.
  5. طلاب عزیز می‌توانند سؤالات خود را به این آدرس در ایتا ارسال نمایند:

    @Hadi12023

ورود / ثبت نام