پیام تسلیت در پی ارتحال آیت الله ناصری

ارتحال آیت الله ناصری

در پی ارتحال عالم وارسته، استاد برجسته‌ی اخلاق، مرحوم آیت الله ناصری، دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام، به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
مَوتُ العالِمِ مُصیبَهٌ لا تُجبَرُ و ثُلمَهٌ لا تُسَدُّ، و هُوَ نَجمٌ طـمِسَ، و مَوتُ قَبیلَهٍ أیسَرُ مِن مَوتِ عالِمٍ

خبر ارتحال استاد بزرگ اخلاق، مرحوم آیت الله حاج شیخ محمدعلی ناصری رضوان‌الله‌تعالی‌علیه، حوزه‌های علمیه و مردم شهید پرور اصفهان را داغدار کرد.
مرحوم آیت الله ناصری، دانشمندی مردمی، فقیهی پارسا و نخبه‌ای توانا بود که مرام اخلاقی و سیر و سلوک معنویِ ایشان، همچون چراغ راهی برای طلاب، فضلا و عموم مردم بود.
سخنرانی‌هایِ ارزشمند این عالِم عامِل که با زبانی گویا و لحنی شیرین، همچون پدری دلسوز، خطّ و مشی زندگی را برای جوانان و عموم مردم معلوم می‌نمود، و نیز مواضع انقلابی و حمایت‌هایِ بی‌دریغ از نظام جمهوری اسلامی ایران و شخص مقام معظم رهبری دامت‌برکاته، همچون باقیات‌الصالحاتی از نور، در پرونده‌ی اعمال ایشان، محفوظ خواهد بود.
دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، ضمن عرض تسلیت این مصیبت، به محضر امام عصر ارواحنافداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حوزه‌های علمیه و مردم شریف اصفهان، رضوان و غفران الهی را برای آن فقیه انقلابی و صبر و اجر را برای بیت شریف ایشان و سایر بازماندگان، از درگاه حضرت معبود، مسئلت دارد.

دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه های علمیه
۶ شهریور ماه ۱۴۰۱

ورود / ثبت نام