پیام دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در پی شهادت روحانیون مشهدی

آیکن دفتر امور نخبگان

در پی شهادت جهادگران شهید، حجج الاسلام والمسلمین اصلانی و دارایی، دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، پیامی صادر کرد.

متن این پیام، به شرح ذیل است:

انّالله و انّاالیه راجعون

… و باز چنگالی خون آشام، در اقدامی جنایتکارانه، ساحت مقدّس روحانیت را هدف قرار داد.

در این فاجعه که در سومین روز از ماه میهمانی خدا و در حریم ملائک پاسبان امام رئوف، حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام اتفاق افتاد، فردی اُزبک تبار و با تفکرات وهابی، با سلاح سرد به سه روحانی جهادی حمله می‌کند و با ضربات پی‌ در پی چاقو، باعث به شهادت رسیدن دو نفر و جراحت شدید نفر سوم می‌شود.

این جنایت تروریستی اگرچه که برگ خونین دیگری از کتاب سیاه شرارت‌های دشمنانِ اسلام و انقلاب به شما می‌آید؛ اما نشانگر اوج زبونی و ذلّت غربگرایانِ به ظاهر مسلمان بود که در لباسِ به ظاهر دین‌مداری، تفکرات الحادی خویش را عملی می سازند و به تکفیر و قتل عام مسلمانان می‌پردازند.

دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه با محکوم کردن این جنایت، از مسئولین قضایی کشور انتظار دارد که با دقّت و به اشدّ مجازات، با اینگونه اقدامات که هم امنیت جامعه اسلامی را مورد هدف قرار گرفته و هم به ساحت روحانیت جسارت نموده، برخورد نماید.

از خداوند متعال، حشر با حضرت رضا علیه‌السلام را برای شهیدانِ رمضان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اصلانی و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق دارایی خواسته و با عرض تبریک و تسلیت به خانواده‌‌های این شهیدانِ سعید، بهبودی و شفای عاجلِ روحانیِ جهادگر دیگر را از خداوند متعال مسئلت می‌نمائیم.

ورود / ثبت نام